Terapie przeciwstarzeniowe z peptydami miedzi

Peptyd miedzi –  najnowsze terapie przeciwstarzeniowe z peptydami miedzi

Czy słyszałaś już o terapiach przeciwstarzeniowych z peptydami miedzi GHK-cu ? Peptydy miedzi z ang. „copper peptide” to łańcuchy aminokwasów, które występują w naturalnie w naszych organizmach, ale ich liczba zmniejsza się w miarę upływu czasu. Peptydy miedzi w badaniach klinicznych uważane są za jedno z najsilniejszych aktywnych składników do regeneracji dojrzałej skóry! Przeprowadzone badania kliniczne wykazały, że peptydy miedzi usuwają uszkodzoną elastynę i kolagen ze skóry i tkanki bliznowatej ponieważ wpływają bezpośrednio na system stymulujący te funkcje w skórze. Co najważniejsze wspomagają produkcję elastyny i kolagenu, a także działają jako przeciwutleniacz. Są to doskonałe składniki, które wpływają pozytywnie nie tylko na skórę, ale także na włosy. Peptyd GHK-CU stosuje się w kosmetyce jako składnik reparacyjny i zapobiegający starzeniu się skóry. Pesety miedzi usuwają drobne zmarszczki, linie na skórze oraz rozszerzone pory.

Najlepsze kosmetyki z peptydami miedzi:

Najlepsze kosmetyki z peptydami miedzi mają silne działanie ujędrniające, napinające i rewitalizujące skórę dojrzałą. Polecamy je szczególnie do pielęgnacji cery dojrzałej. Te kosmetyki działają wielopłaszczyznowo. Likwidują zarówno pierwsze oznaki starzenia się skóry, zapobiegają tworzeniu się nowych zmarszczek, ale także poprawiają elastyczność oraz teksturę dojrzałej skóry. Do przeciwstarzeniowych terapii z peptydami miedzi  polecamy szczególnie:

Najlepsze kosmetyki z peptydami miedzi: Ondo Beauty 36.5-Peptides & Ginseng Neck Treatment-Krem do szyi i dekoltu z peptydami i żeń-szeniem

 

 

Krem z peptydami miedzi, który doskonale poprawia jakość i jędrność skóry szyi. Doskonałe połączenie nowoczesnego spojrzenia na pielęgnacje szyi i dekoltu. Krem zawiera w składzie peptydy miedzi, ceramidy, retinol i kwas hialuronowy. Połączenie takich składników gwarantuje Nam holistyczne i nowoczesne podejście marki Ondo Beauty do odpowiedzialnej pielęgnacji skóry dojrzałej.

Najlepsze kosmetyki z peptydami miedzi: Meisani Blue Eliksir Retinol Serum – Przeciwstarzeniowe Serum z retinolem

 

 

Najlepszy kosmetyk z peptydami miedzi to według nas serum z retinolem marki Meisani, które regeneruj i naprawia skórę dojrzałą. Z naszego doświadczenia wynika, ze serum z peptydami miedzi i retinolem dodatkowo doskonale wygładza drobne zmarszczki oraz likwiduje oznaki starzenia się skóry. Serum w swoim składzie posiada także niacynami, ekstrakty roślinne oraz retinol. W połączeniu z peptydami miedzi działanie retinolu jest zdecydowanie mocniejsze.

Peptydy miedzi i witamina C

Dobre połączenie kosmetyków z peptydami miedzi to: kwas hialuronowy, ceramidy czy retinol. Te składniki z pewnością wzmocnią i ustabilizują ich działanie. Dermatolodzy zalecają, by nie stosować łącznie i wymiennie kosmetyków z peptydami miedzi oraz witaminą C (kwas askorbinowy).

Jak stosować peptydy miedzi w kosmetykach

Jak stosować peptydy miedzi w kosmetykach, aby miały jak najlepszy efekt i działanie? Pamiętaj przede wszystkim o odpowiedniej technice nałożenia kosmetyku na twarz. Nie wystarczy jedynie „posmarować” twarz kosmetykiem:) Pamiętaj, aby po nałożeniu kremu czy serum z peptydami miedzi odczekać minimum dwie minuty, po to aby preparat wchłonął się w skórę. Następnie „oszczyp” swoją buzie w miejscach nałożenia kosmetyku. Znowu odczekaj chwile i powtórz ten proces jeszcze raz. Peptydy miedzi to doskonałe i rewelacyjnie skuteczne składniki, ale musimy pamiętać o ich odpowiednim stosowaniu.