Pianka i tonik Frudia – zestaw kosmetyków z witaminą C
109.00 zł
Brak w magazynie
Pojemność: Pianka: 145 ml i Tonik: 195 ml
Wysyłka: 24h | Dostawa od: 11 zł
Produkt chwilowo niedostępny.
Zestaw kosmetyków zawiera piankę do oczyszczania twarzy i tonik z witaminą C marki FRUDIA
Zestaw idealny dla:
– wszystkie typy cery, w tym skóra dojrzała
Kluczowe składniki:
– 86% ekstrakt z mandarynek i cytrusów
– olej z nasion/pestek winogron, mango
– Witamina C
– Pestki mango
– Kwas hialuronowy
Działanie produktu:
– Rozjaśnia i rewitalizuje
– Oczyszcza i wygładza
– Przywraca skórze blask
– Zmniejsza zmarszczki
– Łagodzi podrażnienia
– Zapach cytrusów
Sposób użycia:
Pianka
– Na mokrą twarz nanieś odpowiednią ilość pianki myjącej, kolistymi ruchami rozprowadzić równomiernie po całej powierzchni twarzy. Zmyć dokładnie ciepłą wodą.
Tonik
– Nasącz płatek kosmetyczny tonikiem i delikatnie przetrzyj nim twarz, możesz również wmasowywać go w skórę, aby jego właściwości lepiej oddziaływały na Twoją cerę. Tonik możesz stosować codziennie.
Katarzyna Moucka –
Doskonale skomponowany zestaw prezenetowy. Miałąm kupic dla Mamy na prezent zostawiłam go jednak dla siebie.
Pianka i tonik z witamina C frudia – pachna bosko! Poranna pielęgnacja stała sie dla mnie wspaniała…zaraz po przebudzeniu sięgam po szklanke wody z cytryna i rozpoczynam pielegnacje kosmetykami z witamina C – Luksus w pełnym wydaniu. Polecam..i ten zapach!