Filtruj wg ceny

Filtruj wg producenta

Kosmetyki ze śluzem ślimaka

Kosmetyki ze śluzem ślimaka zdobyły uznanie na Dalekim Wschodzie i powoli zostały rozpowszechnione w Europie. Ten składnik aktywny występuje w formie wyciągu ze ślimaka i mucyny ze ślimaka. Najczęściej znajdziemy go w takich produktach jak kremy do twarzy, serum do twarzy oraz tonik do twarzy, emulsji do twarzy i esencjach do twarzy.

Śluz ze ślimaka składa się z wielu dobrotliwych substancji dla naszej skóry. Składnik ten wykorzystywany szeroko w azjatyckiej pielęgnacji zawiera między innymi kolagen, elastynę, kwas hialuronowy, witaminy oraz lipidy.

Śluz ze ślimaka działanie ?

Kosmetyki z tym składnikiem skuteczne nawilżą, odmłodzą i zregenerują Naszą skórę. Jego naturalne właściwości pobudzają uszkodzony naskórek do szybszej i kompleksowej odbudowy. Ponadto przywracają skórze elastyczność i poprawiają jej kondycję. Śluz ze ślimaka wykazuje również właściwości bakteriobójcze i łagodzące, dlatego może być używany w pielęgnacji skóry także przez osoby posiadające cerą problematyczną i trądzikową.

Śluz ze ślimaka oraz mucyna są wykorzystywane także w kosmetykach o działaniu anti-aging, które są dedykowane dla cery dojrzałej. Oczywiście kosmetyki ze śluzem ślimaka mogą stosować kobiety w różnym przedziale wiekowym oraz kobiety w ciąży. Ten składnik jest naturalny i bezpieczny dla Naszej skóry. Najczęściej kosmetyki zawierające w swoim składzie śluz ze ślimaka są kosmetykami o lekkiej i delikatnej konsystencji. Szybko wchłaniają się i nie obciążają naszej skóry.

Dobry krem – rekomendacja sklepu freeskin.pl

W naszym sklepie szczególnie polecamy serię kosmetyków marki kosmetyki Missha. Waszym ulubionym kremem do twarzy jest krem ze śluzem ślimaka Super Aqua Cell Renew Snail Cream . Krem ten działa odżywczo i regenerującą na skórę twarzy. Warto go mieć zawsze pod ręką. Polecamy ten krem szczególnie do letniej pielęgnacji skóry twarzy. Krem ze śluzem ślimaka marki Missha polecamy także jako doskonały krem nawilżający przed nałożeniem podkładu pod codzienny makijaż.

Jeśli szukasz sprawdzonego serum do twarzy ze śluzem ślimaka, wzbogaconego o kompleks witamin i ekstrakty roślinne to wypróbuj serum regenerujące Missha. Serum marki Missha to według Nas jedno z najlepszych, delikatnych serum do twarzy dostępnych na rynku.

Interesujący produkty dostępny aktualnie w ofercie zawierający w swoim składzie śluz ślimaka to także dostępna  emulsja ze śluzem ślimaka. Kosmetyk ten także pochodzi z serii Missha Super Aqua Cell Renew Snail.