SKÓRA POZBAWIONA BLASKU

Czym charakteryzuje się skóra pozbawiona blasku?

Twoim problemem jest skóra pozbawiona blasku, blada i zmęczona ? Nie martw się, istnieją naturalne sposoby, by temu przeciwdziałać. Za ziemisty odcień cery odpowiada wiele czynników przede wszystkim stres, zbyt mała ilość snu, palenie papierosów, problemy hormonalne i nieodpowiednia pielęgnacja skóry. Skóra pozbawiona blasku jest też efektem spożywania zbyt małej ilości wody potrzebnej do nawilżenie skóry. Wszystko to sprawia, że na Twojej twarzy pojawia się gruba warstwa martwego naskórka, która powoduje, że cera wygląda na zmęczoną i zaniedbaną, Niestety również pod oczami pojawiają się nieestetyczne cienie i obrzęki. Aby przywrócić cerze zdrowy i naturalny wygląd wystarczy zadbać o dobrze zbilansowaną dietę i odpowiednią pielęgnację skóry. Wprowadź do swojej codziennej pielęgnacji sprawdzone kosmetyki oparte na naturalnych i aktywnych składnikach.

Jak dobrać krem do cery szarej zmęczonej?

Ziemisty odcień cery często spowodowany jest nieprawidłowym oczyszczaniem oraz zbyt słabym nawilżeniem skóry. Warto zatem pamiętać o regularnym stosowaniu olejków do demakijażu, a także pianek do mycia twarzy i peelingów. Na łazienkowej półce powinien znaleźć się też odpowiednio dobrany krem do cery szarej zmęczonej. Polecamy Ci wypróbować krem do twarzy More Moringa marki Creamy. Z pewnością nada Twojej cerze promienny wygląd i naturalny koloryt. Klientki go za to uwielbiają. Naturalny blask skóry możesz także odzyskać stosując esencje do twarzy. Esencje to odżywcze produkty o działaniu nawilżającym, wzmacniającym i ujędrniającym. Wiele klientek z ziemistą cerą wybiera esencję do twarzy z ekstraktem pyłku pszczelego marki MISSHA – Bee Pollen Renew Treatment. Zwróć uwagę, aby w składzie kosmetyków znalazły się naturalne składniki aktywne, takie jak ekstrakty roślinne, witaminy oraz kwasy AHA. Jeśli dodatkowo Twoja cera wymaga odżywienia, wybierz kremy do twarzy o działaniu regenerującym które globalnie poprawią kondycję skóry.

Jak dobrać serum do cery ziemistej?

Aby dogłębnie nawilżyć, odżywić i przywrócić skórze blask sięgnij po serum do skóry szarej. W naszym sklepie znajdziesz kilka propozycji pomagających przywrócić skórze blask. Jednym z nich jest serum do twarzy nawilżające i odżywcze z ekstraktem z granatu firmy Frudia. Oprócz ekstraktów owocowych i roślinnych, serum zawiera pantenol i skwalan, dlatego można go używać do wszystkich rodzajów skóry. Jeśli dodatkowo Twoja cera wymaga odżywienia, wybierz kremy do twarzy o działaniu regenerującym które globalnie poprawią kondycję skóry.