Filtruj wg ceny

Filtruj wg producenta

Suntique – Kosmetyki przeciwsłoneczne

SUNTIQUE to koreańska marka kosmetyków specjalizujących się w ochronie przeciwsłonecznej skóry. Firma opracowuje formuły kremów z dużą starannością. Jej produkty spełniają potrzeby osób posiadających skórę mieszanej oraz  bardzo wrażliwą. Takich produktów jest bardzo mało dostępnych na rynku. Przeważnie możemy kupić kosmetyki, które oferują niski filtr lub takie, które rozmazują się na buzi i nie nadają się pod podkład. Ogromnym sukcesem marki SUNTIQUE jest stworzenie linii kosmetyków, które nie tylko chronią skórę przed słońcem, lecz także dbają o to, aby otrzymała ona odpowiednią dawkę naturalnych składników. Dzięki substancjom aktywnym poczujesz, że Twoja skóra będzie optymalnie odżywiona i nawilżona.

Naturalna ochrona skóry

Do powstania kremów są wykorzystywane starannie wybrane naturalne składniki, które są dla skóry idealny źródłem złagodzenia podrażnień. W składnikach znajdziesz między innymi dobrotliwy aloes, wyciągi roślinne, szałwię hiszpańską, wąkrotę azjatycką oraz pstrolistkę sercowatą. Analizując szczegółowy skład kosmetyków, zauważyliśmy, że nie zawierają sztucznych substancji i są bezpieczne dla zdrowia. Kremy również mogą stosować kobiety w ciąży oraz małe dzieci.

W sklepie www.freeskin.pl przedstawiamy dwa kremy przeciwsłoneczne marki SUNTIQUE, które zawierają filtr SPF 35 i SPF 50.

Krem do twarzy przeciwsłoneczny do skóry bardzo wrażliwej SPF 35 PA +++

Krem do twarzy przeciwsłoneczny dla wrażliwej skóry SPF 50+ PA++++