• 59.00 

Krem Simply More

Simply More to polska marka kosmetyków, która tworzy produkty w duchu nurtu skin minimalism. Polski producent w 100% naturalnych kosmetyków z minimalnym składem. Misją firmy Simply More jest zrewolucjonizowanie codziennej rutyny w pielęgnacji skóry twarzy. Co to oznacza? Przede wszystkim ograniczenie wieloetapowej pielęgnacji, która zajmuje dużo czasu oraz rezygnacji z niepotrzebnych kosmetyków, które obciążają naszą skórę. Wyznacznikiem działania jest zasada że mniej znaczy więcej. Brak „zapychaczy” i innych niepotrzebnych i dodatkowych składników w kosmetykach. Simply More to rewolucyjne na skale Polski formuły i efektywna pielęgnacja twarzy. Zgodnie z tym przesłaniem w polskiej manufakturze kosmetycznej Simply More powstał wielofunkcyjny krem oparty na recepturze tylko 10 składników. Kosmetyk jest w 100% naturalny, wegański i nie testowany na zwierzętach.

Naturalny krem do twarzy

Naturalny krem do twarzy o działaniu intensywnie nawilżającym powinna stosować każda kobieta bez względu na wiek. Taki jest właśnie krem Simply More. Jednym z jego kluczowych składników jest ekstrakt z embelii z Madagaskaru, który działa antyoksydacyjnie, regenerująco-kojąco i wzmacnia funkcje ochronne skóry. Drugim ważnym składnikiem aktywnym jest masło moringa. Niezwykle cenna dla skóry witamina A odpowiedzialna za nawilżanie i regenerację. Trzecim składnikiem jest olej jojoba bogaty w witaminę A, E, F. Chroni, wzmacnia, odbudowuje i działa antybakteryjnie. Ten krem z pewnością docenią osobą, które pragnąć przywrócić skórze blask i nadać jej naturalny kolor, który zniknął z powodu zmęczenia. Krem posiada 100% naturalnych składników, które nie podrażniają skóry. Ważnym podkreślenia jest fakt, że składniki te nie uczulają naszej skóry twarzy. Mogą go używać osoby z cerą mieszaną, wrażliwą i naczynkową. Z powodzeniem można go używać pod makijaż, ponieważ szybko się wchłania i nie roluje na twarzy. Kosmetyk jest bezzapachowy.

Jeśli chciałabyś poznać pełny skład kosmetyku to koniecznie zobacz jego szczegółowy skład zamieszczony na karcie produktu.

W naszym sklepie znajdziesz również inne polskie marki kosmetyków takich jak: olejek Marinex International, kremy Creamy oraz kosmetyki Moistry.