Filtruj wg ceny

Filtruj wg producenta

Say Hi nowa marka naturalnych kosmetyków

Say Hi jest nową marką kosmetyków naturalnych. To produkty zawierające wielozadaniowe formuły, które zapewniają długookresowe działanie i korzyści dla Naszej skóry.  Say Hi potwierdza skuteczność kosmetyków przeprowadzonymi badaniami konsumenckimi na kobietach w różnym wieku. Kosmetyki są bogate w antyoksydanty, ekstrakty roślinne oraz naturalne składniki pozyskiwane w etyczny sposób zgodnie z  certyfikatami Ecocert. Kremy i sera zawierają w swoim składzie naturalne zminnotłoczone oleje i masła, witaminy, minerały i super owoce z całego świata bogate w natyoksydanty w połączeniu ze składnikami aktywnymi o potwierdzonym naukowo działaniu. Oferta produktowa została przygotowana w taki sposób, aby produkty były kompatybilne i multi-funkcyjne. W praktyce oznacza to, że można je bezpiecznie stosować jednocześnie, lub zamiennie bez zbytniego obciążania Naszej skóry. Wszystkie opcje zależą od przyjętej przez Nas t=rutyny pielegnacyjnej, przyzwyczajeń a przede wszystkim potrzeb Naszej skóry.

Standardy jakości w kosmetykach naturalnych

Kremy i sera Say Hi tworzone są w zgodzie z najwyższymi standardami jakości i przejrzystosci stosowanych receptur. W kosmetykach stosowane są tylko naturalne składniki w stężeniach, które gwarantują Nam najlepsze efekty działania. Kolory kosmetyków są w 100% naturalne i nie są wynikiem wprowadzania do składu zbędnych ulepszaczy i sztucznych składników. Doskonałe kolory kosmetyków uzyskiwane są tylko w naturalny sposób. Naturalne kremy i sera są odpowiednie do każdego rodzaju skóry, w tym także problematycznej, wrażliwej i reaktywnej. Wszystkie produkty przeszły badania i są testowane dermatologicznie. 

Say Hi – skuteczne, ale łagodne dla skóry składniki

Say Hi są produktami wegańskimi. Kosmetyków tych nie testowano na  zwierzętach. Ponadto składy kosmetyków Say Hi są „pregnancy free”, czyli są bezpieczne dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Kosmetyki nie zwierają w swoim składzie retinoidów, kwasów i formaldehydów. Motto marki – mówimy „Hi” skutecznym, ale łagodnym dla skóry składnikom & „Bye” substancjom drażniącym, alergizującym i wysuszającym skórę.

Say Hi opinie

Codziennie otrzymujemy od Naszych klientek wiele pozytywnych opinii odnośnie skuteczności działania i wpływu kosmetyków na naszą skórę. Opinie możecie zobaczyć na naszych social mediach jak i bezpośrednio na kartach poszczególnych produktów.

W naszym sklepie znajdziesz również inne polskie marki kosmetyków naturalnych i wegańskich służących do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy takich firm jak:  Szmaragdowe Żuki kosmetyki Moistry czy tez kosmetyki marki Kireskin