• 127.00 

 • 127.00 

 • 127.00 

 • 127.00 

 • 37.00 

 • 147.00 

Moistry – skuteczna kosmetyka naturalna.

Moistry to marka założona została przez profesjonalistę – polską kosmetolożkę. Powstanie marki związane było z potrzebami kobiecej skóry, którym nie były w stanie sprostać żadne, inne dostępne na rynku kosmetyki. Moistry są w pełni naturalnymi, polskimi kosmetykami. Posiadają w swoim składzie składniki, które rozwiązują najczęstsze kobiece problemy skórne takie jak: przebarwienia, naczynka, trądzik, zmarszczki, nawilżenie czy ujędrnienie skóry twarzy. 

Kosmetyki przygotowywane są ręcznie w krakowskim laboratorium z najwyższą starannością. Posiadają one wszystkie wymagane badania potwierdzające bezpieczeństwo ich używania.  

Produkty kosmetyczne Moistry pakowane są w opakowania typu airless. Ich głównym zadaniem jest ograniczenie dostępu tlenu do samej masy kosmetyku w opakowaniu. Ten sposób pakowania umożliwia także bardziej higieniczne i precyzyjne dozowanie produktu, gdyż wyposażone w próżniowy system całkowicie zapobiega dostawaniu się bakterii z rąk i powietrza do środka opakowania.

Moistry to marka, która tworząc swoje kosmetyki kieruje się następującymi zasadami:

 1. Nie zapychają. Surowce i ich stężenie dobrane są tak, by zminimalizować ryzyko komedogenności.
 2. Nie uczulają. Receptury są tak tworzone, aby ryzyko uczulenia było minimalne. 
 3. Airless – nowoczesne i specjalne opakowania. Tak zabezpieczony kosmetyk nie jest narażony na mikroorganizmy z zewnątrz. Nie utlenia się w trakcie korzystania, a każda jego doza jest zawsze świeża.
 4. Wszystkie kremy nawilżają i odżywiają, ale każdy z nich posiada recepturę, która oddziaływuje na konkretny problem Naszej skóry.
 5. Naturalność. W składzie kosmetyków znajdują sie tylko naturalne składniki.
 6. Każdy z kosmetyków Moistry tworzony jest ręcznie. Gwarantujemy w ten sposób odpowiednią jakość wytwarzanych kosmetyków.

Moistry – nasza rekomendacja

Szczególnie polecamy Wam i rekomendujemy przetestowane przez Nas serum do twarzy z witaminami i bakuchiolem. Doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szczególnie tej problematycznej jest naturalny krem do cery naczynkowej. Krem naturalnie lekko i cytrusowo pachnie. Bardzo szybko się wchłania. Głównymi składnikami kremu są ekstrakt z lukrecji i granatu, witamina E, skwalan z oliwek oraz niacynamid.