Filtruj wg ceny

Filtruj wg producenta

Mindset – Kosmetyki stworzone przez lekarza

Mindset Cosmetics to kosmetyki charakteryzujące się wysoką jakością składników oraz innowacyjnymi formułami. Kosmetyki Mindset to kosmetyki stworzone przez lekarza, w formulacji botox-like. Główne komponenty produktów marki Maindset Cosmetics to peptydy, matrixyl i roślinne komórki macierzyste wzbogacone o skoncentrowane składniki aktywne. Mindset Cosmetics to innowacyjne połączenie roślinnych komórek macierzystych szwajcarskich jabłek z kompleksami liposomalnymi i skoncentrowanymi składnikami aktywnymi botox-like do każdego typu cery. Produkty posiadają formuły bogate w związki typu botox-like opracowane przez doktora nauk ścisłych. Formuły kosmetyków opracowane i tworzone są w Polsce we własnych laboratoriach. Mindset Naturę & More nadzoruje każdy etap produkcji kosmetyków. Monitoruje też proces uprawy i przetwórstwa, tak aby wszystkie najlepsze składniki konopii zostały  zamknięte w końcowym produkcie. Wysoka jakość produkowanych kosmetyków tworzona jest już od momentu siewu roślin, aż do ich powstania.

Mindset – podstawowe linie produktów.

Kosmetyki MindSet Nature & Science dostarczają kompleksowego rozwiązania w czterech kategoriach pielęgnacyjnych: odżywienia i nawilżenia, regeneracji i wygaszania stanów zapalanych, efektu anti-aging i redukcji pękających naczynek krwionośnych. Produkty do pielęgnacji twarzy marki Mindset zostały podzielone na nastepujące linie:

  1. Efekt naprawy naczyń włosowatych, czyli redukcja pękających naczynek krwionośnych – nr 4 – Capillary Reapair Effect
  2. Działanie nawilżające i odżywcze – nr 1 – Moisturizing & Nourishing Effect
  3. Specjalny efekt pielęgnacyjny skóry – nr 5 – Special Skin Care Effect
  4. Działanie regenerujące i antybakteryjne, czyli regeneracja i wygaszanie stanów zapalnych – nr 2 – Regenerating & Antibacterial Effect
  5. Działanie przeciwstarzeniowe, czyli efekt anti-aging – nr 3 – Anti-Aging Effect

Mindset Cosmetics to naturalne i wegańskie kosmetyki.

Luksusowe kosmetyki marki Mindset

Kosmetyki marki Mindsetluksusowymi kosmetykami . Marka Mindset posiada i produkuje swoje kosmetyki we własnym laboratoriach. Otrzymujemy w ten sposób pewność, ze kupowane przez nas luksusowe kosmetyki są zawsze świeże i posiadają długą datę ważności i przydatności! Jakość każdego produktu Mindset Cosmetics potwierdzona została w testach dermatologicznych oraz prowadzonych przez markę badaniach aplikacyjnych.