Kosmetyki Marinex International

Kosmetyki Marinex International znane są na polskim rynku od 20 lat. Firma specjalizuje się w produkcji suplementów i kosmetyków opartych na właściwościach skwalanu oraz kwasów nnkt EPA + DHA omega-3. Wysokiej jakości składniki są pozyskiwane z flory i fuany morskiej. Filozofia marki została zainspirowana długowiecznym zdrowiem mieszkańców wysp Okinawa, którzy czerpią wewnętrzną i zewnętrzną witalność prosto z natury. Kosmetyki Marinex International nie wykazują żadnych oznak uczulających, ponieważ zostały przetestowane dermatologicznie.

Piękna i zdrowa skóra

Produkty kosmetyczne i suplementy są bogate w naturalne składniki budulcowe i prekursorowe. Mają one ogromny wpływ na odbudowę organizmu człowieka i jego struktury skóry. Skuteczność działania produktów firmy Marinex International jest potwierdzona badaniami naukowymi oraz certyfikatami instytucji medycznych.

Olejek młodości – La®Squalana

Kultowym produktem firmy jest La®Squalana nazywana przez klientów olejkiem młodości. Jako jedyny na rynku zawiera 99,7% stężenie skwalanu, który wnika głęboko w warstwy skóry i pobudza ją do działania. Olejek młodości La®Squalana to kosmetyk o prostym składzie i wielofunkcyjnym działaniu, zapewniającym skórze intensywne nawilżenie, regenerację oraz spowolnienie procesu starzenia się skóry.

Olejek odmładzający – gdzie kupić?

W naszym sklepie możesz kupić olejek młodości La®Squalana w wersji zapachowej i bezzapachowej.