Filtruj wg ceny

Filtruj wg producenta

Filtruj wg składnika

Labside naturalne kosmetyki

Labside to naturalne kosmetyki wykorzystujące aktywne substancje z roślin. Kosmetyki labside idealnie nadają się do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry.S koncentrowane formuły kosmetyków Labside bazują na naturalnych składnikach pochodzących z różnych zakątków świata. Ich synergia zapewnia długofalowe działanie ukierunkowane na jeden cel: poprawę kondycji i wyglądu Twojej skóry.
Przez cały czas udoskonalamy nasze składy, aby zapewniać maksymalną skuteczność działania kosmetyków. Labside to marka, która nie uznaje kompromisów w kwestii składników aktywnych, które trafiają do naszych kosmetyków. Choć często wiąże się to z długim czasem poszukiwania odpowiednich surowców, to jednak zawsze stawia na najwyższą jakość.

Labside to skuteczność, której możesz zaufać

Kosmetyki Labside to ciagle dokonalone formuły kosmetyczne i badania. Nie musisz wierzyć nam na słowo, ale możesz zaufać badaniom przeprowadzanym w niezależnych laboratoriach. Każdy wypuszczony przez nas produkt przechodzi szereg testów i spełnia rygorystyczne normy dotyczące bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby zapewnić Ci znacznie więcej niż oczekujesz – pielęgnację nie tylko zmysłową, ale także ponadprzeciętnie skuteczną.

Naturalna i bezpieczna pielęgnacja 

Nie obiecamy Ci, że w kosmetykach labside nie znajdziesz konserwantów, bo są one zawsze potrzebne. Bez konserwantów musiałabyś zużyć kosmetyki w ciągu kilku tygodni od ich otwarcia. Aby zapewnić Ci możliwość bezpiecznego stosowania naszych produktów przez dłuższy czas, wzbogacamy składy o konserwanty, głównie te pochodzące z natury. Jeśli wymaga tego sytuacja, używamy też innych konserwantów, ale zawsze są one dopuszczone do użytku przez organizacje certyfikujące kosmetyki naturalne.

Kolory i zapachy rodem z natury

To, co zobaczysz i poczujesz po otworzeniu opakowań kosmetyków LABSIDE, jest w stu procentach zasługą natury. Nie uznajemy syntetycznych substancji aromatyzujących i barwiących, dlatego też kolor i zapach naszych produktów są naturalne. Co to oznacza dla Ciebie? Olfaktoryczną podróż po całej gamie zróżnicowanych zapachów, które wprawią Cię w dobry nastrój i pobudzą zmysły. Brak syntetycznych barwników i aromatów to również wymierna korzyść dla Twojej skóry.

Opakowania powstałe z miłości do środowiska naturtalnego

Warto zaznazyc także, że marka Labside jest marką ekologiczną. Minimalistyczne opakowania kosmetyków Labside to klasyczny przykład na to, że czasem mniej oznacza więcej. Przezroczyste butelki i słoiki uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają, co kryje się w ich wnętrzu. W połączeniu z prostymi etykietami sprawiają luksusowe wrażenie – aż chce się ozdobić nimi toaletkę czy półkę w łazience. Rezygnacja z plastiku na rzecz szkła to nasz świadomy wybór. Choć stosowanie takich opakowań podwyższa koszty produkcji, to jednak pozwala nam działać w duchu less waste.