LABSIDE

  • 109.00 

  • 109.00 

Labside naturalne kosmetyki
Labside to naturalne kosmetyki wykorzystujące aktywne substancje z roślin. Kosmetyki labside idealnie nadają się do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry.
Naturalne składniki o potwierdzonym działaniu

Skoncentrowane formuły kosmetyków Labside bazują na naturalnych składnikach pochodzących z różnych zakątków świata. Ich synergia zapewnia długofalowe działanie ukierunkowane na jeden cel: poprawę kondycji i wyglądu Twojej skóry. Przez cały czas udoskonalamy nasze składy, aby zapewniać Ci maksymalną skuteczność działania. Nie uznajemy kompromisów w kwestii składników aktywnych, które trafiają do naszych kosmetyków. Choć często wiąże się to z długim czasem poszukiwania odpowiednich surowców, to jednak zawsze stawiamy na najwyższą jakość.

Skuteczność, której możesz zaufać
Nie musisz wierzyć nam na słowo, ale możesz zaufać badaniom przeprowadzanym w niezależnych laboratoriach. Każdy wypuszczony przez nas produkt przechodzi szereg testów i spełnia rygorystyczne normy dotyczące bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby zapewnić Ci znacznie więcej niż oczekujesz – pielęgnację nie tylko zmysłową, ale także ponadprzeciętnie skuteczną.
Pielęgnacja tak naturalna, jak bezpieczna
Nie obiecamy Ci, że w kosmetykach LABSIDE nie znajdziesz konserwantów, bo są one potrzebne. Bez konserwantów musiałabyś zużyć kosmetyki w ciągu kilku tygodni od otwarcia. Aby zapewnić Ci możliwość bezpiecznego stosowania naszych produktów przez dłuższy czas, wzbogacamy składy o konserwanty, głównie pochodzące z natury. Jeśli wymaga tego sytuacja, używamy też innych konserwantów, ale zawsze są one dopuszczone do użytku przez organizacje certyfikujące kosmetyki naturalne.
Kolory i zapachy rodem z natury
To, co zobaczysz i poczujesz po otworzeniu opakowań kosmetyków LABSIDE, jest w stu procentach zasługą natury. Nie uznajemy syntetycznych substancji aromatyzujących i barwiących, dlatego też kolor i zapach naszych produktów są naturalne. Co to oznacza dla Ciebie? Olfaktoryczną podróż po całej gamie zróżnicowanych zapachów, które wprawią Cię w dobry nastrój i pobudzą zmysły. Brak syntetycznych barwników i aromatów to również wymierna korzyść dla Twojej skóry.
Design powstały z miłości do środowiska
Minimalistyczne opakowania kosmetyków Labside to klasyczny przykład na to, że czasem mniej oznacza więcej. Przezroczyste butelki i słoiki uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają, co kryje się w ich wnętrzu. W połączeniu z prostymi etykietami sprawiają luksusowe wrażenie – aż chce się ozdobić nimi toaletkę czy półkę w łazience.
Rezygnacja z plastiku na rzecz szkła to nasz świadomy wybór. Choć stosowanie takich opakowań podwyższa koszty produkcji, to jednak pozwala nam działać w duchu less waste.