Filtruj wg ceny

Filtruj wg producenta

It Is Skin

Kosmetyki koreańskie It Is Skin

Kosmetyki koreańskie IT IS SKIN należą do grona popularnych marek tworzących kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała.  Firma została założona przez dermatologów, którzy łączą innowacje medyczne z aktywnymi składnikami tworząc skuteczne formuły kosmetyków o przyjemnych i lekkich konsystencjach. Kosmetyki nie zapychają skóry i nie powodują alergii. Od wielu lat jej produkty używają kobiety na całym świecie, które borykają się z różnymi wyzwaniami skórnymi.

Kultowa seria Power Effector

Power Effector to kultowa seria 10 pojedynczych serów dostępna do kupienia w formie kremów wodnych. Ich znakiem rozpoznawczym są kolorowe buteleczki o pojemności 30 ml i 60 ml, które zmieszczą się zarówno w małej i dużej kosmetyczce. Bestsellery Power Effector zawierają bogactwo naturalnych i aktywnych składników takich jak Q10, propolis, kolagen, witamina C, witamina E, wyciągi roślinne syn-ake, wąkrota azjatycka. Połączenie tych składników wspaniale oddziałuje na skórę o czym informują nas nasze klientki. Serum z serii Power Effector intensywnie nawilża, odżywia, działa regeneracyjnie, łagodzi oraz odmładza. Każde serum zostało stworzone z myślą o zniwelowaniu danej niedoskonałości i dlatego są one bardzo skuteczne.

Jak nakładać serum?

Serum to kosmetyk o silnie skoncentrowanych substancjach aktywnych, które efektywnie wpływają na kondycję skóry. Stosujemy je po etapie tonizowania skóry i przed etapem nawilżania, czyli nakładania kremu. Serum możesz stosować rano i wieczorem według własnego rytuału pielęgnacyjnego.  Kosmetyk aplikujemy bezpośrednio na skórę twarzy za pomocą pipetki. To wygodna forma stosowania produktu. Serum posiada gęstszą konsystencję niż tonik lub hydrolat, które coraz częściej występują w formie atomizera. Wystarczy kilka kropel delikatnie wklepać w skórę twarzy pomijając okolice oczu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego serum lub chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat produktów marki It Is Skin to skontaktuj się z nami!