Filtruj wg ceny

Filtruj wg producenta

Kosmetyki Hyggee

Hyggee to koreańska marka kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała inspirowana duńskim słowem hygge, które oznacza odnajdywanie szczęścia, radości i spokoju w prostocie życia codzienne. Opierając się na filozofii szczęścia Hyggee stworzyło linię produktów, które są funkcjonalne, minimalistyczne a jednocześnie skuteczne w działaniu. Kosmetyki Hyggee to innowacyjne kompozycje składników oraz produkty wielofunkcyjne, czyli zgodne z ideą „wszystko w jednym”. Oznacza to, że marka łączy kilka właściwości produktu w jednym i tym samym produkcie!  Kosmetyki Hyggee wypełnione są naturalnymi składnikami takimi jak sok brzozowy, kwas hialuronowy, dereń i dobre bakterie, które wzmacniają, łagodzą podrażnienia i zmieniają naszą skórę na zdrową i pełną blasku. Wszystko po to, aby uprościć, ale jednocześnie zapewnić efektywne działania na skórze. Kosmetyk nie narusza naszej bariery ochronnej skóry i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi.

Produkty Hyggee są wegańskie, w pełni naturalne, nie zawierają sztucznych substancji zapachowych, barwników ani parabenów.

Najlepszy krem spf?

Najlepszy krem SPF to Hyggee Relief Sun Moisturizer SPF50+ PA++++. Jest to z pewnością jeden z najlepszych kremów przeciwsłonecznych jakie są obecnie dostępne na rynku. Krem posiada bardzo wysoki wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej. Zapewnia najwyższy poziom ochrony przeciwsłonecznej jednoczenie posiadając doskonały skład. Formuła kremu to  połączenie łagodnych, zielonych składników, które działają kojąco. Krem składa się z 5 ochronnych filtrów przeciwsłonecznych skutecznie chroniących skórę  przed promieniowaniem UV. Z pewnością krem będzie idealnym wyborem dla skór wrażliwych, delikatnych, ponieważ nie zawiera składników wywołujących alergie, takich jak oleje mineralne i sztuczne substancje zapachowe.

Hyggee we Freeskin.pl

Szukasz sprawdzonych kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy? Dobrze trafiłaś. Sprawdź Hyggee !W sklepie freeskin nasze klientki otrzymują nie tylko fachowe doradztwo, ale także najlepsze ceny naturalnych, polskich, hiszpańskich oraz koreańskich kosmetyków. Nasza oferta to tylko te produkty kosmetyczne, które same przetestowałyśmy i spełniają nasze wysokie wymogi jakościowe. Odwiedź naszego bloga i zapoznaj się recenzjami produkty.